Staty kvinna

198021

STATY, 1900-tal, sandsten, halvklädd skönhet, sockel av granit, höjd inklusive sockel ca 182 cm

Lagningar

Konst, Skulptur

Rum 13

Staty kvinna

Budhistorik (6 bud)
868316
866862
2 400
866594
862387
862138

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.