Vitrinskåp 17-1800-tal

198020

VITRINSKÅP, 17-1800-tal, Louis XV, valnöt, intarsia med s ka bloemen-marqueterie, tassfötter, höjd ca 226, 147x45 cm

Renoverat, kompletterat, slitage, hyllplan saknas, nyckel medföljer

Rum 13

Vitrinskåp 17-1800-tal

Budhistorik (10 bud)
868770
8 400
868294
7 000
867887
5 800
864794
5 600
864085
4 600

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.