Oidentifierad konstnär 1700-tal

198017

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Centraleuropa, 1700-tal, Jungfru Marie kröning, olja på duk, 44x36 cm

Krackelringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
868399
865428
865427
864445
864443

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.