Biblioteksbord 1700-tal

198016

BIBLIOTEKSBORD, 1700-tal, barock, ek, skuren dekor av akantusslingor, utdragbara skivor, höjd ca 78, 121-214x75 cm

Smärre skador, smärre kompletteringar, ben något kortade

Rum 14

Biblioteksbord 1700-tal

Budhistorik (26 bud)
869647
15 500
869300
15 000
869599
15 000
869300
14 500
869597
14 000

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.