Klaffbord karl johan 1800-tal

198015

KLAFFBORD, fanér i björk, sarg med lådor, höjd ca 76, 119-165x72 cm

Senare lås, nyckel saknas, fanérskador

Rum 12

Klaffbord karl johan 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
867641
1 700
867632
1 600
866579
860056
859762

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.