Stol senbarock

198013

STOL, 1700-tal, senbarock, bågformad frontsarg

Slitage, senare bemålad, färgbortfall, senare klädsel

Rum 13

Stol senbarock

Budhistorik (20 bud)
868365
868364
2 800
868360
2 600
868299
2 400
868359
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.