Stol 1700-tal

198012

STOL, 1700-talets andra hälft, rokoko

Renoverad, kompletterad

Rum 5

Stol 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
864759
1 600
860728
864753
860728
1 400
861171
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.