Tallrik Holland

198008

FAT, fajans, Holland, 1700-tal, konturerad bräm, blå dekor med motiv av kinesiserande trädgård, diameter 20 cm

Kantnagg

Keramik/Porslin

Monter 7

Tallrik Holland

Budhistorik (4 bud)

869266
500
868408
450
868408
861803

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.