Jussi Mäntynen gipsfigurin

198006

MÄNTYNEN, Jussi (Finland 1886-1978): Lodjur, signerad och daterad Jussi. Mäntynen 1946, gips, höjd 25 cm

Skador och lagningar

Konst, Skulptur

Monter 8

Jussi Mäntynen gipsfigurin

Budhistorik (20 bud)
869452
1 700
869451
1 600
869441
869444
869441
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.