Jussi Mäntynen gipsfigurin

198005

MÄNTYNEN, Jussi (Finland 1886-1978): Lekande kalvar, signerad Jussi. Mäntynen, bronspatinerad gips, höjd 19 cm

Skador och lagningar

Konst, Skulptur

Monter 8

Jussi Mäntynen gipsfigurin

Budhistorik (25 bud)
869826
2 800
869813
2 600
869825
2 600
869813
2 400
869681

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.