Sven X:et Erixon färglitografi

198004

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Landskap med figur och hästar, signerad X:et, 56/360, färglitografi, 35x43 cm

Fack 16

Budhistorik (18 bud)
866315
1 300
869223
866315
866499
866315
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.