Tallrikar B & G

198003

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Bing & Gröndahl, klassiserande tryckta motiv, delvis förgyllda, diameter 27 cm

Ytslitage

Keramik/Porslin

Monter 6

Tallrikar B & G

Budhistorik

2013-08-15 kl 13:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.