Oljemålning genrescen

198002

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Värdshusinteriör, olja på duk, 28x33 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Oljemålning genrescen

Budhistorik (4 bud)

869400
868841
1 900
868599
1 800
867296

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.