Erik Byström oljemålning

198000

BYSTRÖM, Erik (1902-1988): Ateljé, signerad och daterad Erik Byström 46, olja på pannå, 61x50 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Erik Byström oljemålning

Budhistorik (5 bud)
861719
861718
950
861716
700
860792
860791

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.