Berta Hansson olja

197999

HANSSON, Berta (1910-94): Porträtt av flicka, signerad BH, olja på duk på pannå, 29x23 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Berta Hansson olja

Budhistorik (40 bud)
869579
4 600
869577
4 400
869575
4 200
869573
869572
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.