Oljemålning tillskriven Taraval

197998

TARAVAL, Guillaume (1800-tal) tillskriven: Damporträtt, med påskrift a tergo "Taraval; från taket i ett af rummen å Carlberg," olja på pannå, 22,5 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (12 bud)
869648
2 800
869645
2 600
869645
1 700
867891
1 600
867841

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.