Matgrupp gustaviansk stil

197997

MATGRUPP, 9 delar, gustaviansk stil, bestående av stolar 8 st, matbord med 2 iläggsskivor, höjd 74, diameter 110, totallängd 206 cm

Ett stolskryss med skador, tyg med slitage

Rum 14

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (17 bud)
869357
6 400
869316
6 200
865213
6 000
864835
3 600
864834
3 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.