Uno Vallman oljemålning

197996

VALLMAN, Uno (1913-2004): Landskap, signerad, olja på pannå, 27x35 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
869719
850
860960
869718
860960
750
869709
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.