Justus Lundegård oljemålning

197995

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Byväg, osignerad, olja på duk, 72x95 cm, atergo skrivet Lundegård med dedikation "Till Gerda 21/10 1919"

Konst, Måleri

Rum 12

Justus Lundegård oljemålning
Budhistorik (10 bud)
869740
869738
869737
2 600
869735
869730
1 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.