Roberto Matta färgetsning

197994

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): ur La Danse de la Mort (Strindbergs Dödsdansen) 1972, signerad Matta, 31/100, färgetsning, 49x37,5 cm, oramad

Gulnad

Rum 9

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (13 bud)
868853
868750
866847
1 900
866967
1 800
866847
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.