Spegel i nyrokoko

197992

SPEGEL, nyrokoko, träskuren, genombrutet krön, förgylld med polerat guld och slagmetall, kvickfolierade glas, höjd 202x90 cm

Slitage, retuscher

Speglar

Rum 12

Spegel i nyrokoko
Budhistorik (12 bud)
869435
3 800
869434
3 600
869193
3 200
868236
2 600
868232
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.