Byst Napoleon på piedestal

197989

BYST, 1800-tal, Napoleon, marmor, front märkt "N", höjd ca 64 cm, PIEDESTAL, 1900-talets början, rakt konande form, bemålad, höjd ca 125 cm

Byst med skador och lagningar

Konst, Skulptur, Diverse, Möbler

Rum 13

Byst Napoleon på piedestal

Budhistorik (11 bud)
869808
10 000
868301
6 800
867280
4 200
867279
3 600
866852
3 400

Slutpris SEK:
10 000
954 EUR, 1 073 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.