Roberto Matta färgetsning

197986

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): ur La Danse de la Mort (Strindbergs Dödsdansen) 1972, signerad Matta, 31/100, färgetsning, 49x37,5 cm

Gulnad

Fack 6

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (12 bud)
868751
868854
1 900
868751
1 700
862130
1 600
867002

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.