Roberto Matta färgetsning

197985

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): ur La Danse de la Mort (Strindbergs Dödsdansen) 1972, signerad Matta, 31/100, färgetsning, 49x37,5 cm

Gulnad

Fack 6

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (13 bud)
868851
868748
868748
1 700
866537
1 600
866537

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.