Roberto Matta färgetsning

197984

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): ur La Danse de la Mort (Strindbergs Dödsdansen) 1972, signerad Matta, 31/100, färgetsning, 49x37,5 cm

Skadat glas, gulnad

Fack 6

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (12 bud)
870506
2 600
868852
2 400
870504
2 400
868852
868749

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.