Brickbord Gustavsberg 1927

197983

BRICKBORD, gustaviansk stil, bricka märkt i botten Gustavsberg 1927, dekor av fleuroner, höjd ca 73, 52x75 cm

Slitage, bricka krackelerad

Rum 13

Brickbord Gustavsberg 1927

Budhistorik (6 bud)
868305
867638
3 800
864934
3 200
864301
863310

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.