Roberto Matta färgetsning

197982

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): ur La Danse de la Mort (Strindbergs Dödsdansen) 1972, signerad Matta, 31/100, färgetsning, 49x37,5 cm, oramad

Gulnad, hanteringsveck

Rum 9

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (23 bud)
866516
868744
866516
1 800
866534
1 700
866516
1 600

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.