Roberto Matta färgetsning

197981

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): ur La Danse de la Mort (Strindbergs Dödsdansen) 1972, signerad Matta, 31/100, färgetsning, 49x37,5 cm, oramad

Gulnad

Rum 9

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (15 bud)
868846
868746
868746
1 800
861041
1 700
861041
1 300

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.