Robert Matta färgetsning

197980

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): ur La Danse de la Mort (Strindbergs Dödsdansen) 1972, signerad Matta, 31/100, färgetsning, 49x37,5 cm

Gulnad

Fack 18

Robert Matta färgetsning
Budhistorik (13 bud)
868844
868745
868745
1 700
861189
1 600
861189
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.