Roberto Matta färgetsning

197977

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): ur La Danse de la Mort (Strindbergs Dödsdansen) 1972, signerad Matta, 31/100, färgetsning, 49x37,5 cm

Gulnad

Fack 18

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (14 bud)
868747
868849
1 900
868747
1 300
868656
868656

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.