Gustaviansk väggpendyl

197967

VÄGGPENDYL, gustaviansk, förgylld, skuren trädekor, höjd ca 90 cm, nyckel och pendel finns

Lösa dekorelement medföljer, tavla med emaljskador

Ändringar/tillägg
Nyckel och dekorelement finns att uthämta vid utlämningen

Klockor/Ur

Rum 13

Gustaviansk väggpendyl
Budhistorik (7 bud)
867704
867702
867633
867459
650
866857
600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.