Byrå 1960-tal

197966

BYRÅ, 1960-tal, fanerad i teak, 6 lådor, svarta kulfötter, höjd 98, 82x41 cm

Fanerskador på nedre lådan, smärre märken på skivan, senare kulfötter

Rum 3

Byrå 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

868044
950
866360
900
866280
550
865044

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.