Oidentifierad konstnär oljemålning

197965

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Gotländsk sommarkust", otydligt signerad Winther (?), olja på duk, 47x64,5 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Budhistorik (1 bud)

866584
2013-08-13 09:02:27

2013-08-14 kl 21:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.