Stig Åsberg etsning

197964

ÅSBERG, Stig (1909-1968): Kvinna och fåglar, signerad och daterad Stig Åsberg 1957, numrerad 40/150, etsning, 21x14 cm

Fack 17

Stig Åsberg etsning

Budhistorik (1 bud)

868353
2013-08-14 19:12:53

2013-08-14 kl 21:03
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.