Grindar

197957

GRINDAR, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålat smidesjärn, höjd 88, bredd 172 cm

Slitage, nagg

Diverse, Möbler

Rum 1

Grindar
Budhistorik (3 bud)

867627
500
867554
450
859731

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.