Stolar England

197956

STOLAR, 6 st, 1800-talets första hälft, England, mahogny, ryggbricka med intarsia samt inlägg i mässing

Slitage, klädsel med fläckar

Rum 1

Stolar England

Budhistorik (4 bud)

867756
867755
1 300
867277
864546

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.