Stolar Louis XV-stil

197949

STOLAR, ett par, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, träskuren dekor, djuphäftad klädsel, bemålade

Klädsel med skador

Rum 5

Stolar Louis XV-stil

Budhistorik (16 bud)
867726
867708
867725
867708
950
867724
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.