Parfat i majolika

197946

FAT, 1 par, majolika, 17/1800-tal, urbinisk stil, dekor med pastoralt landskap och fiskare, diameter 35 cm

Skador

Keramik/Porslin

Monter 6

Parfat i majolika

Budhistorik (5 bud)
867191
1 800
865256
864328
850
863321
600
860291

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.