Skrivbord sengustaviansk stil

197945

SKRIVBORD, 1800-tal, sengustaviansk stil, faner i mahogny, sarg med 3 lådor, skiva delvis skinnbeklädd, höjd ca 76, 90x58 cm

Renoverad, kompletterad, slitage, fanérskador, skiva med fläckar

Rum 5

Skrivbord sengustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
868141
1 800
868132
1 700
868130
1 600
868129
868128
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.