Skålfat 1700-tal

197944

SKÅLFAT, fajans, 1700-tal, polykrom målad dekor av putti med flöjt, diameter 31 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin

Monter 6

Skålfat 1700-tal

Budhistorik (24 bud)
868504
1 900
868473
1 800
868460
1 700
868472
1 600
868460

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.