Gittan Jönsson färglitografi

197943

JÖNSSON, Gittan (född 1946): "Äventyret," signerad och daterad Gittan Jönsson -83, numrerad 208/210, med dedicering "Till Kalle på 65-årsdagen," färglitografi, bildyta ca 37x52 cm

Fack 12

Gittan Jönsson färglitografi

Budhistorik (1 bud)

862077
2013-08-09 13:29:39

2013-08-14 kl 18:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.