Gunghäst 1800-talets slut

197942

GUNGHÄST, 1800-talets slut, svartbemålad, höjd 100, längd ca 90 cm

Skador/bortfall, slitage

Leksaker

Rum 14

Gunghäst 1800-talets slut

Budhistorik (10 bud)
861435
3 200
867503
861435
2 400
867502
861435
1 800

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.