Teskrin 1800-tal

197937

TESKRIN, 1800-talets första hälft, fanér i mahogny, låsbar, inredning med burkar i zink, beslag i ben, höjd 14, 23,5x15 cm, nyckel medföljer

Renoverad, kompletterad, senare nyckelskylt, senare nyckel

Diverse

Monter 6

Teskrin 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
865316
700
864201
650
865315
600
864201
550
864307
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.