Gunnar Brusewitz färglitografi

197936

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): "Flyttfåglar," signerad och numrerad G Brusewitz 122/280, färglitografi, 20x36 cm

Fack 13

Budhistorik (1 bud)

868507
2013-08-14 21:20:09

2013-08-14 kl 22:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.