Birger Lundquist Parismotiv

197935

LUNDQUIST, Birger (1910-1952 ): Parismotiv, Tuilerie, signerad och daterad 10/4 1947, tusch, 20x27 cm, med dedikation "Till vännen Stig Borglind våren 1950 från vännen Birger"

Konst, Måleri

Fack 12

Birger Lundquist Parismotiv

Budhistorik (1 bud)

868435
2013-08-14 20:30:38

2013-08-14 kl 20:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.