Vinkylare

197933

VINKYLARE, 1900-talets början, mahognyfanér, kulfötter, invändigt beklädd med zinkplåt, beslag i bl a mässing, höjd ca 74 cm, nyckel medföljer

Slitage, lister med skador/bortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel avhämtas vid Utlämningen

Möbler, Diverse

Rum 1

Vinkylare

Budhistorik (5 bud)
867637
3 800
866679
3 600
864286
2 600
859831
859718

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.