Roland Svensson litografi

197932

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Thames Estuary, Low-water," signerad Roland S, märkt pt, litografi, bildyta 38x25 cm

Fack 11

Roland Svensson litografi

Budhistorik (2 bud)

867848
860032

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.