Roland Svensson färglitografi

197931

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Kings Bay," signerad och daterad Roland S. 1958, första provtryck, färglitografi, bildyta 35,5x28 cm

Fack 10

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (1 bud)

859870
2013-08-07 10:23:40

2013-08-14 kl 13:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.