Piedestaler nyrenässans 1800-tal

197930

PIEDESTALER, ett par, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålat gjutjärn, delvis bronserade, höjd ca 87 cm

Diverse

Rum 1

Budhistorik (15 bud)
868237
868240
868237
1 900
868238
1 900
868237
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.