Edgar Wallin oljemålning

197927

WALLIN, Edgar (1892-1963): "Stadsgården vid Radiumhemmet," signerad och daterad Edgar Wallin 1946, olja på pannå, 43x55 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (11 bud)
859912
867493
750
859912
700
867492
650
859912
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.